Wilton
1800S-24, 24" REGULAR DUTY F-Clamp
| SKU | 86230 |
| Weight | 7.30 lb |
| Dimensions (inch) | 7.50 x 2.00 x 29.00 (W/H/L) |
* Prices excl. VAT, plus shipping
Wilton has been proudly making vises and other tools in the USA for over 70 years.
| SKU | 86230 |
| Weight | 7.30 lb |
| Dimensions (inch) | 7.50 x 2.00 x 29.00 (W/H/L) |
| SKU | 86310 |
| Weight | 6.30 lb |
| Dimensions (inch) | 8.00 x 2.00 x 17.50 (W/H/L) |
| SKU | 11128BH |
| Weight | 47.25 lb |
| Dimensions (inch) | 8.00 x 9.50 x 16.30 (W/H/L) |
| SKU | 20212B |
| Weight | 3.70 lb |
| Dimensions (inch) | 4.50 x 2.00 x 12.00 (W/H/L) |
| SKU | 20416B |
| Weight | 5.90 lb |
| Dimensions (inch) | 5.25 x 2.50 x 16.00 (W/H/L) |
| SKU | 20630B |
| Weight | 10.00 lb |
| Dimensions (inch) | 6.00 x 3.00 x 30.00 (W/H/L) |
| SKU | 20830B |
| Weight | 12.00 lb |
| Dimensions (inch) | 6.50 x 3.00 x 30.00 (W/H/L) |
| SKU | 21036B |
| Weight | 15.00 lb |
| Dimensions (inch) | 7.00 x 3.00 x 36.00 (W/H/L) |
| SKU | 21236B |
| Weight | 18.00 lb |
| Dimensions (inch) | 7.50 x 3.00 x 36.00 (W/H/L) |
| SKU | 21500K |
| Weight | 79.00 lb |
| Dimensions (inch) | 11.00 x 10.80 x 17.90 (W/H/L) |
| SKU | 31036B |
| Weight | 15.00 lb |
| Dimensions (inch) | 15.00 x 2.50 x 36.00 (W/H/L) |
| SKU | 3PCBASH |
| Weight | 13.00 lb |
| Dimensions (inch) | 13.10 x 13.10 x 13.10 (W/H/L) |
| SKU | 21230 |
| Weight | 16.70 lb |
| Dimensions (inch) | 6.00 x 3.00 x 30.00 (W/H/L) |
| SKU | 21236 |
| Weight | 17.80 lb |
| Dimensions (inch) | 6.00 x 3.00 x 36.00 (W/H/L) |
| SKU | 21300 |
| Weight | 39.20 lb |
| Dimensions (inch) | 7.40 x 8.60 x 15.60 (W/H/L) |
| SKU | 21430 |
| Weight | 19.10 lb |
| Dimensions (inch) | 7.00 x 3.00 x 30.00 (W/H/L) |
| SKU | 55314 |
| Weight | 3.00 lb |
| Dimensions (inch) | 6.00 x 2.00 x 14.00 (W/H/L) |
| SKU | 55416 |
| Weight | 4.00 lb |
| Dimensions (inch) | 6.50 x 2.50 x 16.50 (W/H/L) |
| SKU | 55830 |
| Weight | 8.00 lb |
| Dimensions (inch) | 8.50 x 3.50 x 31.50 (W/H/L) |
| SKU | 63144 |
| Weight | 32.30 lb |
| Dimensions (inch) | 10.20 x 7.80 x 19.20 (W/H/L) |
| SKU | 63185 |
| Weight | 54.95 lb |
| Dimensions (inch) | 18.50 x 34.30 x 18.80 (W/H/L) |
| SKU | 63186 |
| Weight | 75.25 lb |
| Dimensions (inch) | 10.70 x 6.70 x 19.70 (W/H/L) |
| SKU | 21306 |
| Weight | 0.55 lb |
| Dimensions (inch) | 2.50 x 0.40 x 5.50 (W/H/L) |
| SKU | 21307 |
| Weight | 0.75 lb |
| Dimensions (inch) | 4.20 x 0.80 x 5.40 (W/H/L) |